Weekendowe turnieje halowe

W mijający weekend grały dwie nasze drużyny orliki i młodziki.

Orliki rozegrały sparing z orlikami MKS Lędziny wygrywając 7-6.

W minioną niedzielę nasze młodziki wzięły udział w turnieju halowym dla rocznika 2006 organizowanym przez KS Chełmek w województwie małopolskim.
W grupie przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Krakowa- Bibiczanka Bibice, dobrze znanymi nam Rakami Gostyń oraz gospodarzem turnieju KS Chełmek, a oto wyniki grupowe:
KS Chełmek 9-1 Raki Gostyń
JUWe 0-0 Bibice
JUWe 0-1 KS Chełmek
Raki 1-1 Bibice
JUWe 5-0 Raki
Chełmek 1-0 Bibice
Zajęliśmy w grupie 2 miejsce i weszliśmy tym samym do półfinału, grając z Górnikiem Libiąż, który wszystkie trzy mecze w swojej grupie wygrał- z Unią Bieruń Stary, KS Chełmek II oraz MCKIS Jaworzno.
Półfinały:
KS Chełmek 8-3 Jaworzno

JUWe 1-1 Górnik Libiąż k.3-2
Szybko zdobywamy bramę w tym półfinale i czekamy na ataki przeciwnika, wykorzystując nieudane ataki i kontrując. Bramkę na 1-1 tracimy w ostatniej minucie meczu, gdzie nasz zawodnik Paweł Piekorz fauluje w polu karnym, a zawodnik Libiąża wykorzystuje rzut karny.
Zatem mamy rzuty karny: najpierw goście 1-0, po chwili Damian Skrobek strzela i mamy 1-1, w drugiej serii Michał Konieczny broni rzut karny przeciwnika, my natomiast wykorzystujamy- Mateusz Janota i mamy 2-1 dla JUWe, trzecia seria wykorzystana przez zawodnika z Libiąża, czekamy na egzekutora jest nim Paweł Piekorz, który świetnie zrehabilitował się za zrobienie karnego w meczu i tym samym zdobywa bramę z rzutu karnego!!! Gramy w finale!! Co za emocje na trybunach oraz na boisku wszyscy zawodnicy z JUWe wraz z trenerem skaczą!!!!
Finał:

JUWe 0-4 KS Chełmek
Ciężki mecz na terenie gospodarzy, w finale zdecydowanie byli lepsi, szybko zdobyli dwie bramki kontrolując całe spotkanie.
Dziękujemy za super turniej oraz za zaproszenie.
JUWe zagrało w składzie: w bramce Michał Konieczny, Damian Skrobek, Mateusz Janota, Paweł Piekorz, Jakub Stolorz, Krzysztof Spyra, Mateusz Stolecki, Bartek Piszczek, Kacper Skitek, Miłosz Świerczyński oraz Łukasz Burzawa.
Gratulujemy naszym chłopakom, którzy dzielnie walczyli w całym turnieju!!!!!!!
Tabela Końcowa turnieju:
1 KS Chełmek