Ubezpieczenia

W związku z wieloma pytaniami rodziców o ubezpieczenia przygotowaliśmy ofertę na wszystkich zawodników JUWe. Ubezpieczenie będzie zastępować szkolne ubezpieczenie i obejmować będzie zajęcia zarówno w szkole jak i w klubie zarówno na treningach jak i meczach oraz dojazdu na zajęcia. Wybraliśmy następującą ofertę.

Akademia oferta nr 2 -składka roczna 73,92 zł za zawodnika

- zakres ochrony ograniczony do uprawiania sportu (mecze, turnieje, treningi i obozy) z włączeniem drogi na i z meczu, treningu i obozu,
- trwały uszczerbek na zdrowiu - 150 zł za 1%
- koszty leczenia w następstwie NW - 3000 zł
- koszty rehabilitacji w następstwie NW - 3000 zł
- naprawa lub zakup przedmiotów ortopedycznych w następstwie NW - 4500 zł
- koszty przeszkolenia zawodowego inwalidy w następstwie NW - 4500 zł
A co najważniejsze. Zapewniam pełną obsługę w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej.
W razie wystąpienia urazu u dziecka rodzic otrzyma kompletne wskazówki dotyczące wymaganej dokumentacji medycznej oraz pomoc przy zgłoszeniu wniosku o wypłatę odszkodowania.
Zgłoszenia przyjmują trenerzy do 25 lipca. Osoby, które wybiorą inną formę ubezpieczenia muszą przedstawić ubezpieczenie trenerowi przed zajęciami.