Seniorzy rozpoczynają przygotowania

W najbliższy wtorek zaczynamy przygotowania do nowego sezonu 2017/2018 w klasie A. Trenerem pozostaje Henryk Szafrański. Pierwszy trening 18 lipca o godz. 18,00 następnie w czwartek o 18,00. W najbliższą sobotę już pierwszy sparing z Ogrodnikiem Cielmice o godz. 16,00.  Miejsce rozgrywania meczu nie jest jeszcze ustalone. Będziemy informować na bieżąco.

Drużyna po spadku z klasy okręgowej powinna się szybko odbudować i walczyć o czołowe lokaty w klasie A. W najbliższym sezonie można określić rewolucyjnym gdyż nie potrzeba w drużynie młodzieżowców i można dokonać 7 zmian w meczu, można spodziewać sie wszystkiego.

Rozpoczynamy treningi wspólnie z juniorami wicemistrzami Podokręgu w poprzednim sezonie. Przez najbliższe dwa tygodnie trenujemy wspólnie. Mamy nadzieje na powrót do klubu kilku wychowanków oraz kilka wzmocnień. Wszystko okaże się w najbliższym tygodniu.

Zapraszamy również zawodników z innych klubów do gry w JUWe.