Pożegnanie jesieni w Kryrach

W niedziele 18.11 o godz. 13,00 JUWe rozegra ostatni mecz ligowy tej jesieni. Naszym rywalem na boisku będzie drużyna Czapli Kryry. Nasz najbliższy przeciwnik to nieobliczalna drużyna, która zawsze może sprawić niespodziankę szczególnie na własnym boisku. W obecnym sezonie zajmuje 13 miejsce za zdobycie 13 punktów. Posiada w swoich szeregach kilku dobrych zawodników w tym lidera strzelców klasy A.
W poprzednim sezonie wygraliśmy na boisku w Kryrach 4-2 natomiast na własnym boisku 5-2. W meczu z tą drużyną strzelamy dużo bramek ale czy tak będzie tym razem ?. Liczymy na to i że podtrzymamy miano drużyny niepokonanej.

W JUWe nastroje dobre choć patrząc na liczbę punktów żal straconych punktów na własnym boisku ze słabymi przeciwnikami szczególnie w ostatnim meczu z Krupińskim. Jednak liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy w meczach wyjazdowych i podsumowanie rundy dobrym meczem.

Zbiórka w klubie 11,20. Wyjeżdżamy z klubu autobusem 11,30 po drodze zabierając wszystkich zawodników. Zapraszamy kibiców do wspólnej wyprawy na ostatni mecz w sezonie.