Porażka w drugim sparingu
Drugi sparing i druga porażka z przeciwnikami z klasy A tyskiego Podokręgu. Tym razem lepszy okazał się Leśnik Grodno Kobiór wygrywając na sztucznym boisku 4-2 (2-1). Bramki dla JUWe strzelili ponownie Cibor i Chrząścik. Zagraliśmy w składzie Kwiatkowski - Szlosarek, Michalak, Gurbisz, Żytka, Koczy, Czupryna, Braś, Dryk, Cibor, Hornik oraz Chrząścik i Haśnik.
Scenariusz meczu podobny jak w meczu z Woszczycami. Szybkie dwie kontry gości i prowadzenie 2-0 po kwadransie gry. Dopiero po tym okresie zaczynamy tworzyć akcje i po jednej z nich strzelamy kontaktowego gola po strzale Cibora. Po przerwie znowu tracimy szybko gola i po kolejnych kilku na 4-1. Strzelamy jeszcze gola autorstwa Chrząścika jednak cele na ten mecz były inne jak strzelanie i wygrywanie. We wtorek kolejny sparing, tym razem z IV- ligową Unią Kosztowy.