Podsumowanie meczy młodzieży

W poprzedni weekend zagrały wszystkie drużyny JUWe.

Najlepiej wypadły Orliki, które pokonały Ogrodnik Cielmice 12-5. Bramki zdobywali Drozdek 5, Swierczyński 3, Krawczyk 2, Haśnik 1, Zyskowski 1.

Pierwszą bramkę po podaniu Świerczyńskiego strzela Hasnik, drugą Świerczyński po indywidualnej akcji. Na 3-0 podwyższa Krawczyk strzałem z 6 metrów. Kolejna akcja i po stracie piłki tracimy gola na 3-1. Jednak zaraz odpowiadamy golem Świerczyńskiego i powyższamy na 5-1 po zamieszaniu gola strzela Zyskowski, następnie Świerczyński i Drozdek po dobitce. Tracimy gola na 7-2 po stracie piłki.Kolejne dwa gole strzela Drozdek i prowadzimy 9-2 i tracimy gola. Kolejnego gola strzela ponownie Drozdek lecz przeciwnicy odpowiadają golem na 10-3. W kolejnej akcji tracimy gola z karnego lecz po chwili wyrównujemy po strzale Krawczyka.. Gospodarze jeszcze walczą i strzelają piątego gola lecz ostatnie słowo należy do Drozdka, który strzela 12 gola a swojego 5 w tym meczu.

Młodziki w bardzo trudnych warunkach grali w z Rakami Gostyń i wygrali 2-1. Nasi zawodnicy spokojnie wypunktowali przeciwnika prowadząc już 2-0 lecz w końcówce stracili gola i momentami było bardzo nerwowo.

Żaki w turnieju na JUWe gościli Grom Świerczyniec bo drużyny Gromu Tychy i Ogrodnika Cielmice nie dojechali na mecz.Przegraliśmy 3-0 lecz to JUWe było drużyną dominującą na boisku.i straciliśmy wszystkie bramki po kontrach przeciwnika.

Juniorzy polegli na własnym boisku 1-9 z Polonią Łaziska Górne 1-9. Jedynego gola strzelił Sucholas.