Ostatnia jesienna kolejka z Grunwaldem Ruda Śląska

W najbliższą sobotę 19.11 o godz. 11,00 gramy już ostatnią kolejkę rundy jesiennej z Grunwaldem Ruda Śląska. Dla JUWe jako beniaminka każdy kolejny mecz to nowa przygoda i poznawanie nowych rywali. Tym razem drużyny Grunwaldu jednak nie trzeba przedstawiać bo wszyscy znamy historią piłki nożnej na Śląsku i jest to bardzo znany przeciwnik. Poprzedni sezon drużyna Grunwaldu Ruda Śląska spędziła w III lidze i chwili obecnej rywalizuje w ZINA klasie okręgowej zajmując 3 miejsce. Jest wiec to bardzo mocny przeciwnik ale jak wiemy piłka nożna lubi płatać niespodzianki wiec może tym razem nasza drużyna ją sprawi ?

Jak zawsze wszystko zweryfikuje boisko, najważniejsze żeby się nie przestraszyć przeciwnika i pokazać że JUWe potrafi grać w piłkę co powoli zaczynamy udowadniać pojedynczymi meczami.

Wyjazd spod klubu 9,30 busem. Po meczu organizujemy spotkanie podsumowujące cały sezon i rok 2016 r.