Ostatni sparing

Ostatni sparing przed ligą zagrali seniorzy. Rywalem JUWe był sąsiad zza miedzy Ogrodnik Cielmice. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla JUWe po bramkach Cibora i Chrząścika. To był pierwszy wygrany mecz w trakcie przygotowań do sezonu i chociaż wynik był sprawą drugoplanową a najważniejsze były założenia taktyczne to zwycięstwa zawsze cieszą. Do przerwy wygrywali zawodnicy Ogrodnika po pięknym strzale pod poprzeczkę. Po przerwie konsekwentna gra i przejęcie całkowitej kontroli nad meczem doprowadziła do zdobycia dwóch bramek i zwycięstwa w meczu. Niestety był to już ostatni sparing przed ligą bo zaplanowany na niedziele z Borowikiem Szczejkowice ze względu na porę i stan boiska nie dojdzie do skutku. W najbliższym czasie przedstawimy również podsumowanie przygotowań do rozgrywek.

Korzystając z okazji składamy gratulacje dla trenera Grzegorza Chrząścika oraz jego małżonki z okazji urodzin córeczki Matyldy. Gratulacje i wszystkiego najlepszego dla rodziców i Matyldy.