Okręgówka gra z LKS Łąka

W najbliższą sobotę 29.10 o godz. 14,00 seniorzy w klasie okręgowej powalczą o pierwsze zwyciestwo z LKS Łąka. Najbliższy pzreciwnik prowadzony przez doświadczonego Trenera Bronisława Loskę to trzecia drużyna poprzedniego sezonu. W obecnym na początku rozgrywek złapała obniżkę formy ale obecnie prezentuje się bardzo dobrze. W ostatniej kolejce LKS Łąka pokonał lidera Spartę Katowice 3-1. JUwe zaś poległo w Katowicach z Podlesianka 6-1. Faworyta meczu nietrudno ale piłka nozna pokazuje że nie wolno przed meczem doliczać sobie punktów. Tak wieć JUWE bedzie walczyło o punkty nie tylko w tym meczu ale również w pozostałych do końca rundy.

Ostatni raz spotkalismy się z drużyną z Łąki w sezonie 2014/2015 i na własnym boisku zremisowaliśmy 1-1. Taki wynik teraz bierzemy w ciemno. A jak będzie zweryfikuje boisko.

Zapraszamy kibiców to to spotkanie. Emocji na pewno nie zabraknie. Cena cegiełki wstępu 5 zł.