Nasze drużyny - cz.2 żaki i skrzaty

Nasze drużyny - cz.2  żaki i skrzaty

Pora na podsumowanie kolejnych drużyn. Zawodnicy z roczników 2015-2018 pod opieką Bartosza Hornika regularnie trenują a roczniki 2015 i 2016 regularnie uczestniczą w turniejach Podokręgu Tychy. Regularne treningi na boisku przy ul. Sportowej a w okresie jesienno-zimowych w hali sportowej przy ul. Pogodnej 37 odbywają się we wtorki i czwartki. Zajęcia podzielone są na dwie grupy starszą (2015-16) i młodszą (2017-18). Starsi mają już pełne treningi z piłką wraz z zajęciami koordynacyjnymi natomiast młodsi wśród zabaw i gier mają dołączone elementy z piłki nożnej. Zajęcia cieszyły się dużą popularnością i razem trenowało ponad 30 zawodników.

Grupa starsza uczestniczyła w rozgrywkach żaków rozgrywając w sumie 8 turniejów i w każdym rozgrywając po 3 mecze z rówieśnikami. Najważniejsze były uśmiechy z gry w piłkę nożną a największą radość  dawały strzelone bramki. Cieszyli się zawodnicy, cieszył się trener no i wspaniali rodzice wspierający swoje pociechy. Czekamy na kolejne emocje już na wiosnę i oczywiście zapraszamy do JUWe nowych zawodników.

Powiązana galeria: