Młodzież JUWe w pełnej obsadzie

W najbliższy weekend wszystkie drużyny JUWe rozgrywają swoje mecze.

Najstarsi juniorzy grają w niedziele o godz. 11,00 mecz z Sokołem Wola na własnym boisku. Kilku juniorów zostaje przesuniętych do seniorów wiec juniorzy na pewno nie zagrają w optymalnym składzie. Jednakże na treningach widać zaangażowanie, postępy i rozwój piłkarski grupy juniorów. Liczymy wiec znowu na dobry mecz (zresztą jak zawsze) i bez błędów w końcówce a zdobędziemy pierwsze punkty.

Trampkarze wyjeżdżają w sobotę na mecz do Bierunia Starego na mecz Unią Bieruń. Mecz o godz. 11,00 w Bieruniu. Wyjazd spod klubu (prawdopodobnie busem o godz. 9,45). Trampkarze w przypadku zwycięstwa zajmą 4 miejsce  w tabeli i w kolejnej rundzie zagrają z MKS Lędziny. W przypadku porażki lub remisu zagramy z LKS Studzionka.

Młodziki jako wicelider tabeli wyjeżdżają na mecz z Rakami Gostyń w sobotę na godz. 10,00. Mecz na boisku przy szkole Podstawowej. Niestety ze wzgledu na  wyjazd busem trampkarzy dojeżdżamy z rodzicami na mecz. Pamiętamy mecz z poprzedniego sezonu i porażkę 17-1. Teraz jedziemy w trochę innych nastrojach i liczymy na rewanż a przede wszystkim walkę na boisku bo to jest podstawa dobrej organizacji gry i dobrych wyników.

Żaki wyjeżdżają na turniej do Bierunia Nowego w sobotę na godz. 10,00. Mamy okazję na rewanże w meczach z Lędzinami, Bieruniem Nowym i Polonią Tychy. Nasi najmłodsi piłkarze prezentują się coraz lepiej, na treningach, frekwencja dopisuje wiec dobra zabawa z piłką i coraz lepsza gra na boisku zapewni na pewno wiele emocji.

Seniorzy w klasie okręgowej grają również na własnym boisku z Pogonią Nowy Bytom (Ruda Śląska). Pomimo osłabień i kontuzji liczymy w końcu na zdobycz punktową. Oby ten pierwszy punkt na przełamanie. Mecz w sobotę o godz. 15,00.