Lider z czerwoną latarnią czyli mecz z GTS Bojszowy

W najbliższą sobotę o godz. 15,00 gramy kolejny mecz ligowy w klasie A z GTS Bojszowy. Jak wszyscy patrzymy na tabele to gra lider (JUWe) z ostatnią drużyną w tabeli (GTS Bojszowy) lecz dla tych co czekają na łatwe zwycięstwo może spotkać niespodzianka. Jeszcze 2 sezony temu Bojszowy grały w IV lidze a w poprzednim sezonie walczyliśmy z tą drużyną w klasie okręgowej. Mecze JUWe z GTS Bojszowy zawsze są traktowane jako małe derby i emocji w tym meczu na pewno nie zabraknie. Zawsze pomimo różnic w tabeli lub gry w innych ligach mecze ligowe, pucharowe czy sparingowe były zacięte, pełne walki, dramaturgi i emocji sportowych. Tak również było w poprzednim sezonie gdzie u siebie pokonaliśmy u siebie GTS 3-1 a do przerwy widniał wynik 1-1. W meczu wyjazdowym w Bojszowach przegraliśmy co prawda 4-1 (wówczas na ławce trenerskiej debiutował obecny trener Szafrański) lecz w pierwszej połowie dominowaliśmy na boisku tracąc bramkę z rzutu karnego. Dopiero w końcówce gospodarze wykorzystali sytuacje i wygrali mecz.

W najbliższą sobotę zapraszamy więc kibiców na emocje sportowe i liczymy że po tym meczu dalej  zostawimy gości z zerowym dorobkiem punktowym a my powiększymy konto o kolejne 3 punkty.