Koniec pewnej ery

Podsumowujemy również drużyny młodzików trenera Roszaka.

Na wstępie trzeba złożyć serdeczne podziękowania za wspólny czas spędzony w JUWe trenerowi Radkowi.Te 12 lat minęło jak jeden dzień. Za wdrożony trud, za codzienną pracę, za rozmowy na treningach, meczach i spotkaniach oficjalnych i tych mniej oficjalnych, za rozmowy o piłce w JUWe  i tej na wyższym poziomie po prostu dziękujemy i życzymy powodzenia już w innej roli.

W rozgrywkach IV ligi uczestniczyły dwie drużyny młodzika starszego.

Grupa zaawansowana - zdobycz 11 punktów za 3 zwyciestwa i 2 remisy to wynik poniżej możliwości. Przegrywamy mecze z drużynami, których jeszcze 3 miesiące wcześniej pokonywaliśmy pewnie i wysoko. Najlepszymi strzelcami byli Pytel 4 bramki, Przybyłek 3 bramki, Przymik Kacper 2 bramki i Przymik Błażej 2 bramki.

Grupa druga - zdobycz 18 punktów niby lepsza jak grupy pierwszej jednak poziom sportowy całkowicie odmienny, dużo słabszy. W tej grupie najlepszymi strzelcami byli Przybyłek, 5, Wolek 4, Zieliński 3, Lisowski 3 bramki.

Trzeba też wspomnieć o nowym roku, nowym trenerzy i nowych celach dla tej grupy zawodników. Jak wiemy trener Roszak odchodzi do klubu KSB Lędziny. Grupę obejmie nowy trener - zawodnik pierwszej drużyny Adrian Szlosarek, który piłkę nożną trenuje od 6 roku życia grając w CLJ, klubach IV ligi i klasy okręgowej. W JUWe jest już od 4 lat a cel jaki został przed nim postawiony to nauka piłki młodzieżowej na poziomie juniorskim z elementami taktyki piłkarskiej i poprawy warunków fizycznych niektórych zawodników. Zawodnicy roczników 2011 i 2012 w nowym roku rozpoczynają już we wtorek 9 stycznia na hali sportowej przy ul. Pokoju w Lędzinach.