DERBY ZET - JUWe

Przed nami pierwsze derby w tym sezonie. Na boisku na Paprocanach przy ul. Sikorskiego 110, ZET Tychy podejmuje JUWe w ramach 6 kolejki klasy okręgowej.

Derby jak zawsze rządzą się swoimi prawami i 'wszystko jest możliwe'. W obecnym sezonie lepiej rozpoczęli rozgrywki zawodnicy JUWe mając na koncie 4 zwycięstwa i 12 punktów. Natomiast gospodarze posiadają na koncie 2 zwycięstwa i 6 punktów zdobyte w meczach wyjazdowych.

W poprzednim sezonie na boisku w Paprocanach lepsze było JUWe po zwycięstwie 3-0 jednak w rewanżu lepsi byli zawodnicy ZET-ki wygrywając na JUWe 2-1.

Zapraszamy kibiców na mecz a ładna pogoda na sobotę pozwoli na kibicowanie obydwu drużynom w celu stworzenia jak najlepszego widowiska sportowego.