Derby z ZET Tychy

Zapraszamy w dniu 12.08. godz. 17,00 na mecz derbowy z ZET Tychy. Mecze z ZET mają już długą tradycję prawdopodobnie będzie to już 27 spotkanie. JUWe ma 6 wygranych, 4 remisy i 16 porażek wiec bilans przemawia na korzyść ZETki.

W ostatnim sezonie jeszcze w klasie okręgowej na własnym boisku przegraliśmy 1-4 natomiast na boisku w Paprocanach zremisowaliśmy 1-1. Ostatnią wygrana zanotowaliśmy na własnym boisku w sezonie 2013/2014 wygrywając 4-2.

W najbliższym sezonie obie drużyny jako spadkowicze z wyższej ligi uznawane są za jednych z faworytów rozgrywek. Drużyna ZET pomimo zmian i rezygnacji z gry kilku doświadczonych zawodników posiada nowego trenera, mocny skład w dużą ilością młodych ambitnych zawodników.

JUWe utrzymało po spadku praktycznie cały skład, straciło tylko Kostrzewę ( powrót do MKS Lędziny ) i Gorkiego (koniec przygody piłkarskiej) natomiast pozyskało wychowanków Mateusza Banasia i Rafała Sobotę z GKS II Tychy,  Kołodzieja - wolny zawodnik, Kościana - powrót do gry po przerwie, oraz włącza do składu zdolnych juniorów.

Zapowiada sie więc ciekawy mecz na który zapraszamy.