Decyzje po Walnym

W piątek 10.09.21 odbyły się wybory nowych władz stowarzyszenia OKS JUWe na kolejną 4-letnią kadencję. Zebranie zostało rozpoczęte w drugim terminie, w trakcie którego wybrano nastepujące władze JUWe:

Zarząd:

Prezes - Marek Demko

wice prezes d.s. młodzieży - Waldemar Trzeciok

wice prezes d.s. finansowo-organizacyjnych - Mariusz Lisok

skarbnik - Bernard Przymik

sekretarz - Grzegorz Woźniak

członek zarządu d.s. młodzieży - Artur Przymik

członek zarządu d.s. organizacyjnych - Zenon Szczygieł

członek zarządu d.s. utrzymania obiektów - Wiesław Szwarocki

Komisja rewizyjna:

przewodniczący - Henryk Drob

sekretarz - Krzysztof Szczygieł

członek - Damian Nyga

Określono dodatkowo obowiązki i zakres odpowiedzialności członków zarządu. Najważniejsza zmiana dotyczy wiceprezesa d.s młodzieży p. Waldemara Trzecioka, który będzie odpowiadał za całokształt drużyn młodzieżowych, trenerów, organizację treningów, meczy oraz współpracę klubu z rodzicami. Panu prezesowi Waldkowi w sprawach młodzieży będzie pomagał p. Artur Przymik członek zarządu.

Wiceprezes d.s finansowo organizacyjnych p. Mariusz Lisok wraz z członkami zarządu p. Zenonem Szczygieł i Wiesławem Szwarockim będą odpowiedzialni za utrzymanie obiektów oraz pozyskiwanie środków finansowych na bieżącą działalność klubu w tym pozyskanie sponsora strategicznego dla drużyny seniorów.

Prezydium stowarzyszenia tj. Prezes oraz skarbnik i sekretarz będą odpowiadać za organizację klubu oraz zapewnienie środków finansowych na bieżącą działalność klubu.  Życzymy udanej współpracy z nowym zarządem i samych sukcesów.