Bezbramkowy sparing

W drugim sparingu z LKS Rajsko przedstawicielem oświęcimskiej okręgówki nie oglądaliśmy bramek lecz mecz stał na wysokim poziomie jak na ten okres przygotowań. Zagraliśmy w składzie Kwiatkowski - Banaś, Michalak, Gurbisz, Braś, testowany, Hornik, Koczy, testowany, Kobyłko, Musiolik oraz Cibor i Rodak.

Obydwie drużyny stworzyły przynajmniej po kilka dobrych sytuacji jednak groźniejsze mieli na pewno goście szczególnie w drugiej połowie. Jak zawsze na posterunku był Kwiatkowski, który nie pozwolił się pokonać. JUWe przeważało w pierwszej połowie a w przekroju całego meczu szkoda sytuacji Musiolika, Kobyłki, Matusza lecz niw bramki są w okresie przygotowań  najważniejsze a dobra gra, którą oglądaliśmy w niedzielę.