Bez zwyciestw drużyn młodzieżowych

W najbliższy weekend dwie nasze drużyny uczestniczyły w rozgrywkach. Po wyrównanej walce do ostatnich minut jednak nie odnieśliśmy wygranych.

Trampkarze grali z Unią Bieruń Stary o awans do baraży i przegrali 1-2 jednak walczyli do ostatnich sekund meczu o remis dający awans. Goście w pierwszych minutach szybko strzelili nam dwie bramki lecz w drugiej połowie JUWe mocno przycisnęło. Gola kontaktowego strzelamy na 15 minut przed końcem. W końcówce marnujemy rzut karny, do tego dwa razy strzelamy w poprzeczkę. Zabrakło odrobiny szczęścia by pierwszy raz w historii uczestniczyć w barażach o 3 ligę. Jednak się nie poddajemy i walczymy dalej.

Orliki grali mecz wyjazdowy z KSB Lędziny. Remis 5-5 po bramkach Drozdka 2, Trzecioka 2, Jaromina. Nasza drużyna ponownie nie wykorzystała kilku sytuacji w tym 2 sytuacji sam na sam w ostatniej minucie meczu i nie udało się wygrać meczu. Jednak walczymy i w ostatnim meczu wygrywamy.