Zet Tychy oraz kadra na mecz

W najbliższą sobotę 28.03.2015 o godz. 15,00 zaczynamy rozgrywki ligowe meczem derbowym z ZET Tychy. Zbiórka w klubie 14,00

Kadra na mecz z ZET Tychy
bramkarze Białoń, Hermann
obrońcy - Mikolasz, Nyga, Pomietło, Łatka, Stachura, Rafał Kaczmarczyk, Czarnecki
pomocnicy - Robert Kaczmarczyk, Wendreński, Hornik, Kamil Haśnik, Firlej oraz transfer "last minute" Piotr Haśnik z Piasta Bieruń Nowy
napastnicy - Biolik, Drąg, Nowrotek.

Przeciwnik jest wiceliderem tabeli i głównym kandydatem do awansu do klasy okregowej wraz z LKS Goczałkowice. Drużyna JUWe po zmianach które mogą wpływać na grę (odejście czterech podstawowych zawodników - Kwiatkowskiego, Leśniewskiego, Matejki i Kościana) stawia na własną młodzież i potrzebuje czasu by grać skutecznie i ładnie dla oka. Najbliższy mecz będzie bardzo trudny i jakakolwiek zdobycz punktowa będzie bardzo dobrym wynikiem.