Zakończenie sezonu w drużynach młodzieżowych

W najbliższą sobotę 17 listopada spotykamy się na spotkaniu integracyjnym by zakończyć sezon piłkarski w drużynach młodzieżowych. W trakcie spotkania zostaną omówione sprawy mijających rozgrywek, zasady treningów w okresie jesienno-zimowym, podział grup od nowego roku, podział trenerów oraz zostaną przedstawione oferty na obóz letni w sierpniu 2019 r.

Najbardziej zaangażowani zawodnicy zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami, wszyscy otrzymają drobny poczęstunek. zabieramy ze sobą sprzęt sportowy i doby humor.

Plan zajęć:

9,00 - 10,00 - mini turniej żaków i grupy najmłodszej.

10,00 - 11,00 - mecz pomiędzy orlikami i młodzikami

11,00 - 12,00 -mecz pomiędzy trampkarzami a rodzicami

Zapraszamy wszystkich chętnych. Oczywiście rodzice i dziadkowie mogą przygotować ciasto do poczęstunku do kawy, by usiąść we wspólnym gronie i podyskutować o przyszłości naszych młodych piłkarzy. Szczegóły u trenerów prowadzących.