Zagramy z Rotuzem

Sobota godzina 15,00 to już 7 kolejka rundy jesiennej sezonu 23/24. Przeciwnikiem JUWe będzie Rotuz Bronów czyli dla nas bardzo niewygodny przeciwnik. Historia meczy rozgrywanych pomiędzy tymi drużynami czyli dwa zwycięstwa drużyny z Bronowa tj. 2-0 na boisku JUWe i 1-0 na boisku Rotuza. Jak do tej pory ne zdobyliśmy punktu no i nawet bramki. Obecny sezon to już inna historia. Rotuz w ostatniej kolejce zdobył pierwsze 3 punkty w meczu z Pasjonatem i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli natomiast JUWe z 13 punktami zajmuje doskonałe 4 miejsce.

Nie wolno nam jednak lekceważyć przeciwnika bo doskonale wiemy jaki ta drużyna ma potencjał i będzie to niezwykle trudny mecz, tym bardziej że kontuzje nie ominęły naszych podstawowych zawodników i mamy kilka obsencji w drużynie.

Zapraszamy kibiców na mecz bo zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. W związku że mamy już ostatni weekend lata i zapowiada sie świetna pogoda będzie możliwość kibicowania przy pieczonej kiełbasce z chlebem, krupnioku i napojach chłodzących. Cena wejściówki 10 zł.