Zaczynamy nowy sezon

Dwie seniorskie drużyny w najbliższy weekend oficjalnie zaczynają nowy sezon 2023/24 rozgrywkami w ramach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy.

Pierwsza drużyna rozegra mecz w Orzeszu z B-klasowymi Niepokornymi i w tym przypadku jest zdecydowanym faworytem. W drużynie zaszły zmiany kadrowe. Klub opuścili Tomasz Matysek (transfer do IV- ligowej Unii Oświecim). Do zespołu dołączyli Adam Matusz (zawodnik wolny z MRKS Czechowice Dziedzice IV liga), wychowanek JUWe Marcin Musiolik (wolny zawodnik z LKS Bobrek - oświęcimska klasa okręgowa), Daniel Olszewski (wolny zawodnik z Ogrodnika Cielmice- klasa A).

Druga drużyna zagra na wyjeździe z A klasowym Zniczem Jankowice i tutaj gospodarze są zdecydowanym faworytem. W naszej drużynie nie zaszły praktycznie żadne zmiany, jednak w tym meczu zabraknie kilku podstawowych zawodników z powodu okresu wakacyjnego.

O szczegółach przygotowań napiszemy w przyszłym tygodniu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych