Zaczynamy

Po przerwie wakacyjnej zaczynamy w końcu najważniejsze mecze o stawkę jaką są ligowe punkty. Inauguracja rozgrywek odbędzie się w Bestwinie z miejscowym LKS-em w najbliższa sobotę o godz. 16.00.

Pierwszy mecz to dla naszej drużyny wielka niewiadoma. Pomimo transferów okres przygotowawczy nie nastraja optymistycznie. Wygrana IV ligowym MKS Lędziny, remis z A klasowym LKS Studzienice i odpadniecie z Pucharu Polski z B klasowym Niepokornymi Orzesze to powody do lekkiego niepokoju. Jednak pierwszy mecz zweryfikuje wszystko i pokaże na co stać nasza drużynę, która kadrowo jest na pewno silniejsza w porównaniu do zeszłego sezonu.

Kadra na sezon 2023/24

Bramkarze - Pieczonka, Kwiatkowski

Obrońcy - Michalak, Banaś, Gurbisz, Krzczuk, Braś, Szlosarek, Haśnik

Pomocnicy - Czupryna, Koczy, Hornik, Dryk, Matusz (MRKS Czechowice Dziedzice), Musiolik (LKS Bobrek), Jakubczyk, Żytka, Kobyłko, Rodak, Kudela (rezerwy), Toborek (rezerwy)