Wyniki młodzieży w deszczowy weekend

W deszczowy weekend z przerwami na niedzielne południe grały 2 drużyny JUWe na boisku przy ul. Sportowej 6. Niestety nasi zawodnicy byli bardzo gościnni dla przyjezdnych, gdyż ponieśliśmy 2 wysokie porażki.

Najpierw grała drużyna trenera Szwarockiego, osłabiona brakiem kilku zawodników i przegrała z bardzo dobrą drużyną z Kobióra 0-7. W pierwsze połowie goście zdecydowanie dominowali na boisku. JUWe nie potrafiło oddać celnego strzału na bramkę przeciwnika. W drugiej połowie mecz się wyrównał i w końcówce mieliśmy kilka wyśmienitych sytuacji na zdobycie honorowych goli niestety się nie udało, a strzały Sokołowicza i Haśnika zostały obronione przez bramkarza.

W drugim meczu młodziki trenera Roszaka zagrali z drużyna APN GKS Tychy. Pierwszą bramkę zdobyło JUWe jednak po chwili był wynik już 1-4 po błędach w obronie. Wszystkie bramki dla przeciwników straciliśmy w sytuacjach sam na sam,

W drugiej połowie oglądaliśmy JUWe, które walczyło, zdominowało rywala i mocno atakowało. Niestety brak skuteczności spowodował że nie zdobyliśmy punktów. Nie strzelone 2 karne przez Skitka i Żogałę, poprzeczka i dwie świetne sytuacje w zamieszaniu podbramkowym, kilka uderzeń celnych na bramkę z rzutów wolnych nie dało nam bramek i przegraliśmy w ostateczności 2-5.

Juniorzy i żaki nie zagrali z powodu przełożenia meczy ze względu na warunki atmosferyczne.