Wygrana z Rułami

W sobotnie słoneczne popołudnie JUWe grało z niewygodnym przeciwnikiem LKS Rudołtowice-Ćwiklice i wygrało pewnie 4-3 po 2 bramkach Hornika, Musiolika i Józefowicza. Drużyna JUWe nastawiona ofensywnie od początku meczu dyktowało warunki gry. Już w 14 minucie wychodzimy na prowadzenie. Po akcji prawą stroną w sytuacji sam na sam znajduje się Nyga lecz jeszcze podaje do Musiolika który strzela do pustej bramki. W kolejnej akcji przed szansą gola staje Hornik, lecz w sytuacji sam na sam strzela nad poprzeczką. Dalej atakujemy i marnujemy kolejne sytuacje, najpierw Musiolik, potem Nyga i Puto. W końcu w 34 minucie prostopadłą piłkę otrzymuje Józefowicz i płaskim strzałem w długi róg strzela 2 gola. W 40 minucie po pierwszej wizycie w naszym polu karnym piłka trafia w rękę Banasia i po rzucie karnym tracimy gola. Do przerwy 2-1. Po przerwie atakujemy dalej i w 51 minucie Hornik po indywidualnej akcji mija 3 obrońców i strzela na 3-1. Kolejne akcje i kolejne szanse na gole lecz jesteśmy na bakier ze skutecznością. W końcu w 65 minucie po rzucie wolnym z 20 metrów do bramki trafia Hornik. W kolejnej sytuacji możemy dobić przeciwnika lecz w sytuacji sam na sam przestrzelił Musiolik. W 76 minucie tracimy gola po wrzutce z autu i strzale z 10 metra. W ostatniej minucie meczu piłka ponownie trafia w rękę obrońcę JUWe i po rzucie karnym tracimy 3 gola.

Najlepszym zawodnikiem meczu uznano Hornika, który pracował na całym boisku a wyróżnienie otrzymuje za bramkę po indywidualnej akcji. A za tydzień mecz Z GTS Bojszowy, w którym musimy się zrewanżować za blamaż z rundy jesiennej.