Weekend młodzieży - podsumowanie

Nasze drużyny młodzieżowe w mijający weekend nie osiągnęły jakiś spektakularnych sukcesów ale było co oglądać.

Zaczynamy od najmłodszych żaczków. Najmłodsi zagrali turniej w Pszczynie. W pierwszym meczu przegrali 4-2 z Iskrą Pszczyna sprawiając sobie wiele radości w pierwszym oficjalnym spotkaniu w życie.

Orliki pojechały w sobotę na mecz na sztucznym boisku w Orzeszu i wysoko polegli 3-15. Bramki dla JUWe zdobyli Mysłek 2 i Staniec. Nasi zawodnicy narzekali po meczu na sztuczna nawierzchnie na której po prostu nie potrafią grać. Jednak z każdym meczem będzie lepiej w co mocno wierzymy.

Młodziki, którzy powoli uczą się nowej gry, w nowej lidze, w nowym składzie, z nowym trenerem przegrali 0-5 Czułowianką Tychy. Pierwsza połowa na korzyść JUWe lecz dwie zmarnowane sytuacje na pustą bramkę zemściły się stratą gola w końcówce pierwszej połowy. Po przerwie goście się bronili i wyprowadzali kontry z których strzelali kolejne gole. Skończyło sie 5 bramkami ale najważniejsze to jest ich zaangażowanie i łzy po traconych bramkach co pokazuje ze im naprawdę zależy  co jest najważniejsze w piłce nożnej.

Trampkarze nie bez trudu w meczu derbowym z Siódemka Tychy wygrali 4-2 po bramkach hat-triku Skitka i golu Skrobka. W pierwszej połowie całkowicie zdominowaliśmy gości prowadząc do przerwy 3-0. Po przerwie silniejsi fizycznie goście strzelili 2 gole i walczyli do końca o remis, dwukrotnie strzelając w słupek naszej bramki. W końcówce pięknego gola z 18 metrów strzałem pod poprzeczkę zdobywa Skrobek i pewnie wygrywamy ważny mecz.