Turnieje halowe

Nasze drużyny młodzieżowe uczestniczyły w turniejach halowych. W załączeniu krótkie sprawozdania i galerie.

Orliki uczestniczyły w GKS Tychy CUP w dniu 25.11.2017 r.  Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze wygrywając kilka meczy. Jednak w turnieju nie było klasyfikacji medalowej liczyła się integracja i dobra zabawa.

Żaki również uczestniczyły w turnieju GKS Tychy CUP jednak w dniu 2 grudnia 2017 r. W tym turnieju również grano bez klasyfikacji końcowej. Liczyła się integracja i dobra zabawa a że przy okazji nasza drużyna odniosła kilka wygranych to dało pełne uczycie zabawy i satysfakcji.

Młodziki uczestniczyły w turnieju w Bieruniu. Nasza drużyna dosyć pechowo zdobyła 2 miejsce minimalnie przegrywając pierwszy mecz z późniejszym zwycięzcą Pogonią Imielin. Jednak w kolejnych meczach odnieśliśmy same wygrane.

Na zakończeniu turnieju oraz wręczeniu medali, pucharu okazało się, że nasz zawodnik został królem strzelców- Damian Skrobek z sześcioma trafieniami- pochwała należy się całemu zespołowi, który asystował Damianowi przy paru bramkom.

JUWe zagrało w składzie: w bramce Krzysiek Spyra, Paweł Piekorz, Damian Skrobek, Kacper Skitek, Bartek Piszczek, Miłosz Świerczyński, Łukasz Burzawa, Michał Konieczny, Mateusz Stolecki oraz Bartek Drozdek.

Powiązana galeria: