To były mecze

W minionej kolejce ligowej było tak wiele emocji sportowych i poza sportowych, że można byłoby obdzielić kilka innych spotkań. Najwięcej pozytywnych było w meczu juniorów, którzy zwycięstwo z Zaporą Wapienica zapewnili sobie w doliczonym czasie gry a autorem bramki był Paweł Malus (92 minuta). Trampkarze co prawda przegrali na boisku 0-2 z UKS Czułowianka Tychy jednak okazało się ze u przeciwnika wystąpił zawodnik nieuprawniony i naszej drużynie zostanie przyznany walkower. Młodziki pomimo dwukrotnego prowadzenia tylko zremisowali z GTS Bojszowy 2-2 ale w drugiej grupie wygrali z APN SMS 6-4. Orliki zagrali z APN SMS Tychy natomiast żaki zagrały w turniejach i dla niektórych zawodników były to pierwsze przeżycia w rywalizacji piłkarskiej.

Wyniki i strzelcy ;

Juniorzy - JUWe - Zapora Wapienica wynik 3-2 bramki, Skrobol, Kozioł, Malus
Trampkarze - JUWe - UKS Czułowianka wynik 0-2 (3-0 v.o.)
Młodziki g. 2 - JUWe - GTS Bojszowy wynik 2-2 bramki Wolek, Przybyłek
Młodziki g. 3 - JUWe - APN SMS II Tychy wynik 6-4 bramki Józefus, Przymik K, Szłapa, Przybyłek i 2 samobójcze przeciwnika