Rewanż z Bojszowami

W najbliższą sobotę 19.05 o godz. 17,00 zagramy w Bojszowach z GTS mecz mistrzowski w klasie A Podokręgu Tychy. Każda z drużyn ma inne cele jednakże bardzo ważne. GTS walczy o utrzymanie i po ostatniej kolejce opuścił pozycję czerwonej latarni, co wydawało się po rundzie jesiennej niemożliwe do wykonania. JUWe natomiast walczy o awans do klasy okręgowej i musi wygrywać kolejne mecze chcąc osiągnąć cel.

Nasz przeciwnik w ostatnich kolejkach jest w bardzo dobrej formie w ostatnich 4 meczach zdobył 10 punktów, co jest wynikiem lepszym od naszego. Przypominamy również historię meczów pomiędzy obydwoma drużynami. W rundzie jesiennej na boisku JUWe doszło do mega sensacji gdy ostatnia drużyna ograła 2-1 lidera. W poprzednim sezonie na boisku w Bojszowach przegraliśmy 4-1 i był to debiut trenerski w JUWe Szafrańskiego. Na własnym boisku wygraliśmy 3-1. Również we wcześniejszych sezonach spotykaliśmy się z drużyną rezerw GTS Bojszowy lecz zawsze to był dla nas niewygodny przeciwnik.

JUWe natomiast prezentuje w ostatnich meczach niezwykle radosny futbol. Strzelamy dużo bramek jednak również wiele ich tracimy co powoduje ze mecze naszej drużyny są pełne emocji do ostatnich minut. W meczu z GTS Bojszowy jednak obrona będzie kluczem do sukcesu i tylko zachowanie czystego konta może gwarantować nam zdobycie 3 punktów. A każda strata punktów w Bojszowach będzie niespodzianka in minus.

Zapowiada się bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie na które serdecznie zapraszamy.

Wyjazd spod klubu zawodników 15,40.