Przygotowani do ligi

We wtorek 8 sierpnia zagraliśmy ostatni sparing przed rozpoczynającą się ligą - klasą A. Zagraliśmy w składzie Ł. Gąsior - Banaś, Nyga (Kołodziej) Haśnik, Rafał Kaczmarczyk, Robert Kaczmarczyk (Kościan), Wendreński, Hornik (Szewczyk), Puto, Potoczny (Sobota), A. Gąsior (Nyga). Gole strzelali Robert Kaczmarczyk 2, Hornik, Nyga 2, samobójcza,
Mecz z rezerwami MKS Lędziny nie był łatwy. Goście na początku zagęścili środek boiska, cofnęli się na własna połowę czekając na kontrę. JUWe grało szeroko wykorzystując prostopadłe podania na skrzydła. W16 minucie Robert Kaczmarczyk strzela pierwszego gola z rzutu wolnego. W 21  minucie ponownie Robert Kaczmarczyk po indywidualnej akcji strzela drugiego gola z 16 metra. W 27 minucie po rzucie rożnym Hornik głowa strzela 3 gola. W 30 minucie po błędzie Gąsiora gola strzelają goście. Do przerwy 3-1. Po przerwie zmiany w drużynie lecz nie zmienia to jakości. Ciągle gramy skrzydłami, wymieniamy szybko piłkę i oddajemy dużo strzałów. Gole strzelają Nyga w 57 minucie i 78 minucie, oraz mamy gola samobójczego. Dodatkowo kilka razy obijaliśmy słupki i poprzeczki. Drużyna zaczyna nabierać pewności siebie i powraca dawna radość z gry w pikę po nieudanym sezonie w okręgówce.
Prawdziwy test jednak w sobotę w derbach z ZET Tychy.
Kadra na sezon 2017-2018 - runda jesienna
bramkarze -  Ł. Gasior, Szkudło
obrońcy - Rafał Kaczmarczyk, Haśnik, Banaś (wypożyczenie z GKS II Tychy), Wendreński, Józefowicz (transfer definitywny z MKS Lędziny), Żogała, Kołodziej - zawodnik wolny (ostatnio KS Kleszczów), Kościan - powrót po przerwie do gry, Sz. Woźniak (jeszcze rehabilitacja)
pomocnicy - Potoczny, Szewczyk (transfer definitywny z ZET Tychy), Puto, Hornik, Robert Kaczmarczyk, Sobota (zawodnik wolny - ostatnio GKS II Tychy), Czarnecki.
napastnicy - A. Gąsior, Nyga

Do kadry dołączeni zostali również juniorzy - J. Woźniak, T. Liszka, M. Michalak, O. Dziadek, A. Syrek oraz grający trener H. Szafrański.

Tak więc jesteśmy gotowi do sezonu. Zobaczymy co wyjdzie z tej mieszanki młodości i doświadczenia.