Podsumowanie weekendu młodzieży

Grały drużyny młodzieżowe JUWe.

Młodziki gramy mecz wyjazdowy w Studzienicach i pewnie wygrali 3-0. Bramki strzelali dla JUWe Skitek 2 oraz Janota. Po tym meczu młodziki zakończyli rozgrywki na 2 miejsce za Polonią Łaziska Górne, która u nas przegrała 3-2. A było bardzo blisko awansu.

Orliki gościli Siódemkę Tychy i byli bardzo gościnni przegrywając 0-5. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie. W drugiej nasi zawodnicy cały czas atakowali lecz zabrakło skuteczności a sytuacje bramkowe stuprocentowe były lecz bardzo dobrze bronił bramkarz gości.

Żaki uczestniczyły w turnieju, którego organizatorem był APN GKS Tychy. Nasi zawodnicy zajęli 2 miejsce wygrywając z Ogrodnikiem Cielmice 3-0, remisując z APN GKS 1-1 i przegrywając z Unią Bieruń Stary 3-1. W końcowej tabeli żaki zajęły 2 miejsce. To był już ostatni turniej w ramach rozgrywek Podokręgu Tychy.

Juniorzy wygrali walkowerem mecz z Sokołem Wola 3-0 gdyż goście nie dojechali na mecz. Juniorzy  w tabeli końcowej zajęli 2 miejsce.

Trampkarze odpoczywali i w najbliższą sobotę o godz. 12,00 zagrają z Unią Bieruń Stary o awans do baraży. Naszej drużynie wystarczy remis w tym meczu. Czekamy z niecierpliwością na mecz i wielkie emocje.