Podsumowanie sparingu z Lędzinami

W meczu sparingowym z IV ligowym MKS Lędziny przegraliśmy wysoko 2-7 do przerwy 1-3 lecz przebieg meczu nie wskazywał na tak wysoką porażkę. Zaczęliśmy spokojnie w defensywie czekając na kontry. W 5 minucie przed szansą po podaniu Puty Szewczyk na 14 metrze przyjął piłkę na klatkę i strzałem z woleja strzelił minimalnie obok bramki. W 10 minucie strata Hornika w środku pola i zawodnik gości z połowy boiska przelobował Gąsiora. W 27 minucie było 2-0 po strzale w samo okienko bramki. W 30 minucie zmniejszamy straty po podaniu Puty gola strzela Gąsior Adrian. Niestety w 34 minucie kontra gości, podanie z boku boiska i stoper gości strzela do bramki z 8 metrów. Mieliśmy kilka ciekawych akcji. Robert Kaczmarczyk próbował 2 razy z rzutu wolnego raz sytuację bramkowa miał Szewczyk i Puto. Po przerwie zmieniamy kilku zawodników a od 60 minuty wchodzą do gry juniorzy i od razu wykorzystują to goście wyprowadzając szybkie akcje. Tak wpadają bramki na 1-4, 1-5 i 1-6. W 82 minucie Hornik strzela z 20 metrów obok słupka i mamy drugiego gola. Niestety goście strzelają jeszcze jednego i mecz kończy się wynikiem 2-7. Momentami graliśmy bardzo dobrze na tle 4 ligowego rywala nie ustępowaliśmy na boisku fizycznie ani technicznie. Z każdym meczem powinno być tylko lepiej. Gralismy w składzie - Ł. Gąsior - Nyga, Kaczmarczyk Rafał, Wendreński, Haśnik, Hornik, Robert Kaczmarczyk, Szewczyk, Puto, Potoczny, A. Gąsior. Po przerwie grali Kamiński, Michalak, Staniec, Szafrański.