Podsumowanie rozgrywek młodzieży JUWe

W sobotę 17 listopada na obiektach JUWe zorganizowano spotkanie podsumowujące minioną rundę piłkarska raz z nagrodami i poczęstunkiem. Indywidualne nagrody otrzymali:

Nagroda indywidualna "Nadzieja JUWe" dla zawodnika, który w ostatnim roku dokonał największego postępu sportowego otrzymali : Wojciech Mysłek z grupy orlik oraz Marcin Kuliberda z grupy trampkarz.

W poszczególnych grupach nagrody za zaangażowanie na treningach i meczach otrzymali:

- grupa żaki - Mateusz Molenda, Paweł Lisowski, Szymon Ciszewski

- grupa orliki - Magdalena Uszok, Piotr Haśnik, Szymon Stachańczyk

- grupa młodziki - Bartosz Drozdek, Bartosz Trzeciok, Paweł Malus

- grupa trampkarze - Kamil Haśnik, Paweł Piekorz, Mateusz Żogała.

Zawodnicy trenują do końca listopada. W grudniu treningi mają tylko 2 grupy łączone z trenerem Roszakiem. Szczegóły wkrótce.

Podsumowanie statystyczne grup:

Żaki trenera Roszaka - zawodnicy uczestniczyli w 7 turniejach w ramach rozgrywek żaków. W pierwszej rundzie trzy porażki z Iskrą Pszczyna i stosunek bramek 6-13 w drugiej odnieśliśmy trzy wygrane i trzy porażki przy bramkach 11-20. Za każdym meczem najmłodsi zawodnicy grali coraz lepiej nabierając pewności siebie.

Orlik trenera Nygi - drużyna zdobyła 12 punktów, bramki 56-55. Najlepszym strzelcem drużyny był Wojtek Mysłek i Piotr Haśnik. Drużyna odniosła 4 zwycięstwa i 5 porażek, jednak w kilku wypadkach z powodu nieobecności kilku zawodników przegraliśmy dość pechowo. Drużyna potrafiła wygrać z liderem Młode Wilki GKS Tychy czy drużynę APN GKS Tychy jednak również niespodziewanie przegrać z Ogrodnikiem Cielmice, Woszczycami czy Chełmem Śląskim. Generalnie należy pochwalić grupę za zaangażowanie.

Młodziki trenera Musiolika - powstała w rundzie jesiennej drużyna młodzików na boisku przegrała wszystkie mecze jednak za ostatni mecz otrzymała walkower i trzy punkty. Początek bardzo trudny, nowa grupa zawodników, nowa formuła rozgrywek na większym boisku, nowy trener nie ułatwiały zadania. W dalszej części sezonu pomimo wielu zwątpień, rozczarowań wynikami zarówno u zawodników jak i rodziców drużyna robiła postępy co było widać na boisku. Wyników zabrakło jednak chłopcy do samego końca trenowali, grali, pokazując że zależy im na grze w piłkę nożną. W związku z powyższym zawodnicy rocznika 2007 rozpoczną treningi zawodnikami rocznika 2006 i utworzą grupę młodzik starszy natomiast zawodnicy rocznika 2008 rozpoczną treningi z grupą 2009, 2010 tworząc grupę orlik starszy.

Trampkarze trenera Roszaka - drużyna rozegrała w lidze 9 meczów nie ponosząc porażki jednak nie osiągnęła wymarzonego celu jakim był awans do III ligi. W rozgrywkach grupowych drużyna wygrała 7 spotkać oraz 1 zremisowała przy stosunku bramek 65-14. W meczu barażowym z Gromem Świerczyniec po remisie 2-2 w regulaminowym czasie gry w karnych przegraliśmy 5-6. W drużynie należy pochwalić najlepszego strzelca Szymona Nikla z 11 bramkami oraz bramkarza Alana Grotta, który dołączył do nas w trakcie rozgrywek i był pewnym punktem zespołu.

W najbliższym czasie podamy szczegóły podziałów grup oraz trenerów opiekunów.