Piłkarski weekend JUWe

W mijający weekend grały sparingowo i turniejowo drużyny JUWe.

Seniorzy w meczu z Iskrą II Pszczyna ulegli 4-5 tracąc bramkę w 90 minucie. Gole dla JUWe strzelali Hornik, Woźniak, Grabowski,Kostrzewa,

Trampkarze brali udział w turnieju w Rudzie Śląskiej. Niestety przegrali wszystkie spotkania i zajęli 5 miejsce ale była dobra zabawa z piłką i fajna przygoda z drużynami z którymi jeszcze nigdy nie grali.

Młodziki brali udział w Półfinale Halowych Mistrzostw Śląska biorąc udział w turnieju w Bojszowach rocznika 2005 i młodszych. Mieliśmy najmłodszą drużynę (1 zawodnik 2008, 3 zawodników 2007, 6 zawodników 2006 i 1 zawodnik 2005) Drużyna zajęła 3 miejsce awansując do finału w Tychach 4 marca. Młodzi piłkarze JUWe wygrali 2 mecze, 2 zremisowali i 2 przegrali. Gratulacje.