Ostatki młodzieży

W poprzedni weekend ostatni mecz w sezonie mieli zagrać młodziki. Niestety rywal nie pojawił się na boisku i wygraliśmy mecz walkowerem a młodzi piłkarze rozegrali sparing wewnętrzny. Ostateczny wynik w tabeli poznamy za tydzień po meczu Siódemki z Czułowianką. W przypadku straty punktów przez Siódemkę zajmiemy drugie miejsce w tabeli. Trzecie mamy już na pewno.

Juniorzy zagrali mecz z LKS Frydek i po fantastycznej drugiej połowie wygrali 5-0. Pierwsze zwyciętwo na własnym boisku i w takim stylu. Można im tylko pogratulować postawy na boisku. Gole dla JUWe zdobywali kapitan Jakub Woźniak strzelec dwóch goli oraz grający tylko w drugiej połowie Lenkiewicz strzelec dwóch goli. Piątego gola zdobył Adam Syrek. Cała drużyna walczyła z silniejszym fizycznie rywalem. Praca trenera Szwarockiego zaczyna przynosić efekty. Tak wiec trenujemy, nie obrażamy się a wyniki przyjdą same. Za tydzień ostatni mecz w Łaziskach Górnych w sobote o 12.