Mobilizacja na lidera z Goczałkowic

W najbliższą sobotę 09.05. godz. 17,00 JUWe rozgrywa mecz z liderem i faworytem rozgrywek. Drużyna gospodarzy obecnie jest w bardzo dobrej formie i w ostatnich dwóch meczach pokonała na wyjeździe wicelidera ZET Tychy i trzeciego Sokoła Wola. Jednak piłka nożna rządzi się swoimi prawami i ten kto walczy przez 90 minut wygrywa mecz. Ostatnia wygrana w Gardawicach wyraźnie podniosła morale drużyny i w końcu można było zauważyć uśmiech na twarzach zawodników. Utrzymanie w klasie A mamy już na 99 % no chyba ze wydarzy się coś bardzo dziwnego i niespodziewanego wiec jedziemy na mecz pełni wiary w dobry końcowy wynik. My nic nie musimy a dużo możemy więc jedziemy sprawić niespodziankę w Goczałkowicach.

Wyjazd spod klubu 15,30.