Młodzieżowy plan na weekend

W długi weekend grają nasze drużyny młodzieżowe.

Zaczynają młodziki już w piątek o godz. 17,00 meczem w Studzienicach. Nasza drużyna gra o utrzymanie 2 miejsca w tabeli i liczymy na wysokie zwycięstwo. Wyjazd spod klubu busem o 16,00. To już ostatni mecz tej drużyny w tym sezonie.

Orliki rozgrywają mecz domowy z Siódemką Tychy w sobotę o 10,30. JUWe walczy o jak najlepszą pozycję w tabeli i radość z wygrywanych meczów.

W niedzielę zawodnicy rocznika 2007-08 na godzinę 11,00 jadą do Suszca na turniej piłkarski połączony z zabawą w miasteczku piłkarskim. Będzie dużo gry w piłkę i dużo zabawy z piłką.

Żaki rozgrywają już ostatni turniej tym razem na boisku APN GKS Tychy. Turniej w sobotę o 12,30. Po raz ostatni spotkamy się z Unią Bieruń Stary, Ogrodnikiem Cielmice oraz APN GKS IV.

Juniorzy zagrają w niedzielę o 11,00 z Sokołem Wola na własnym boisku. Wygrana pozwoli zająć 2 miejsce w tabeli, więc jest o co grać. O emocji w meczu tej drużyny nigdy nie brakuje i tym razem nie zabraknie.

Trampkarze mają pauzę i szykują się do ostatniego meczu o awans do baraży. Zapraszamy na mecze