Mecz z Krupińskim Suszec

W sobotę o godz. 13,30 zagramy przedostatni mecz tej jesieni a ostatni na własnym boisku.

W smutku po stracie wspaniałej osoby, wieloletniego trenera JUWe Grzegorza Broncla rozegramy mecz z Krupińskim Suszec. W ramach wyrazów czci i współczucia zawodnicy JUWe rozegrają mecz z czarnymi opaskami na koszulkach oraz minutą ciszy przed meczem.

Co do samego meczu to z naszym najbliższym przeciwnikiem w lidze nie graliśmy przez kilka sezonów. Rozgrywaliśmy mecze z rezerwami tego klubu oraz mecze sparingowe. W lipcu tego roku przegraliśmy na boisku w Suszcu 3-1.

Nasz przeciwnik w ostatnim meczu po szalonej końcówce wygrał z ZET Tychy 4-3 i zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 11 punktów. Drużyna ta walczy przed 3 z rzędu spadkiem i na pewno będzie w tym meczu walczyła o punkty.

JUWe po wygranej w Rudołtowicach myśli tylko o kolejnej wygranej by gonić lidera z Wisły Wielkiej i liczyć na jego potknięcia. Jednak przykłady poprzednich meczy na własnym boisku czyli remisy z LKS Frydek i Siódemką Tychy niech będą przestrogą przed meczem i lekceważeniem przeciwnika. A niestety te dwie niespodziewane straty punktów zaważyły na tym że nie jesteśmy liderem i my musimy liczyć na potknięcia lidera.

Zapraszamy na mecz.