Mecz wyjazdowy w Studzionce

W najbliższą niedzielę09.09 o godz. 16,00 drużyna JUWe w ramach rozgrywek klasy A rozegra mecz wyjazdowy z LKS Studzionka.

Nasz najbliższy przeciwnik to czołowa drużyna klasy A, jest w stanie wygrać lub przegrać z każdą drużyną. Początek sezonu jest niezbyt imponujący po 4 kolejkach ma w dorobku tylko 3 punkty, jednak rozgrywała mecze z dobrymi przeciwnikami. Na własnym boisku jest to niezwykle trudny przeciwnik do pokonania grający specyficzna piłkę utrzymując się długo przy piłce i stwarzając sobie kilkanaście sytuacji w meczu. W poprzednim sezonie wygraliśmy 3-1 jednak zagraliśmy wówczas jeden z najlepszych meczów w całym sezonie. Na własnym boisku pokonaliśmy drużynę ze Studzionki 2-1 zdobywając bramkę 84 minucie. W poprzedniej rundzie przegrali tylko 2 mecze na własnym boisku.

JUWe po 2 domowych zwycięstwach zajmuje 4 pozycje w tabeli tracąc do lidera z Chełmu Śląskiego 4 punkty. Jeżeli zawodnicy JUWe rozegrają mecz na sto procent o wynik możemy być spokojni jednak piłka zawsze się toczy swoimi prawami i każdy wynik będzie możliwy. Emocje sportowe jednak będą gwarantowane i kibice na pewno nie będą żałować chwil spędzonych na boisku w Studzionce.

Kadra na mecz: Kwiatkowski, Bronkowski, Haśnik, Banaś, Woźniak Szymon, Roszak, Kaczmarczyk Rafał, Nyga, Hornik, Drabik, Kaczmarczyk Robert, Puto, Gąsior, Kołodziej, Szewczyk, Wendreński, Błakała.

Wyjazd zawodników 14,30 z JUWe.