Mecz na szczycie w Rudołtowicach

W najbliższa sobotę o godzinie 14.00 JUWe jako wicelider tabeli rozegra mecz wyjazdowy w Rudołtowiacach z LKS Rudołtowice-Ćwiklice. Nasz przeciwnik to jedna z rewelacji sezonu, solidnie wzmocniona drużyna przed rozgrywkami grająca w większości własnymi wychowankami. Drużna ta zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli zdobywając 26 punktów. W poprzednim sezonie dwukrotnie pokonaliśmy drużyną z Rudołtowic 4-3 i w obydwu meczach emocje mieliśmy do ostatnich sekund a traciliśmy bramkę w 90 minucie na 4-3. W tym sezonie obie drużyny cechuje jednak szczelna defensywa ( JUWe straciło tylko 8 goli natomiast Rudołtowice 13 goli) więc trudno się spodziewać festiwalu bramek.

JUWe po wygranej ze Stalą Chełm Śląski będzie grało o wygraną by gonić lidera z Wisły Wielkiej. Do kadry wracają kolejni zawodnicy i trener ma coraz większe pole manewru. Zapowiadają się wiec wielkie emocje w tym meczu i w końcówce sezonu.

Zapraszamy na mecz.