Letni obóz sportowy

Zapraszamy do udziału w letnim obozie sportowym w terminie 26 sierpnia (sobota) do  1 września 2023 r. (piątek) - 7 dni (6 noclegów) w HOTEL- RESTAURACJA „PLANETA” Miechów- Charsznica ul. Żarnowiecka 45 niedaleko Krakowa czyli jak w roku 2022 r. Termin dostosowany jest do liczby wolnych miejsc w ośrodku. Informujemy, że dzień 1 września będzie dniem wolnym a rok szkolny 2023/24 zaczyna się w poniedziałek 4 września 2023 r. .

Całkowity koszt obozu to 1400 zł za osobę. Potwierdzeniem udziału jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł do 20 lutego 2023 r. na konto klubu. Pozostałą kwotę można wpłacać w systemie ratalnym do końca czerwca 2023 r. na konto klubu lub płatne u trenerów i opiekunów grup. Szczegóły obozu na zdjęciach.