Kompromitacja JUWe II

Wstyd i żenada to dwa określenia dla występu drugiej drużyny JUWe w niedzielnym meczu z Czaplą Kryry. Wynik 1-5 mówi sam za siebie. A drużyna zagrała w następującym składzie Kiwior - Jurek (46 Michalak), Mikolasz, Piotr Haśnik, Mendrowski, Kudela (75 Szeląg), Grabowski, Kamil Haśnik (46 Rodak), Jakubczyk (75 Wytrykus), Kozieł (46 Tylkowski), Patryk Haśnik (85 Dziubany). Honorowego gola dla JUWe strzelił Rodak w 79 minucie (na 1-3)

Piłka nożna to sport w którym można wygrać i przegrać z każdym ale gdy  pokazuje się walkę i ambicję na boisku to każdy wynik można zaakceptować. Niestety w niedzielne popołudnie młodzi zawodnicy JUWe II żadnej z tych cech nie pokazali i gładko przegrali z równie słabą drużyną z Kryr. Wszystkie stracone bramki wynikały z błędów i braku zaangażowania niektórych zawodników. Niestety kompromitacja klubu i drużyny stała się faktem i nie można tego tolerować w JUWe.