Kolejny piłkarski weekend JUWe

Kolejne mecze drużyn JUWe i czekamy na kolejne wygrane a zagrają wszystkie drużyny a mamy ich 7. A tak przedstawia się plan gier:

Juniorzy grają w niedziele o godz. 11,00 z UKS Warszowice na boisku JUWe. To już przedostatni mecz w lidze i zawodnicy muszą się zrewanżować za porażkę w Goczałkowicach. Oby, oby.

Trampkarze w piątek  o godz. 17,00 zagrają z Siódemka Tychy na boisku JUWe. Jak do tej pory nasi zawodnicy ponieśli tylko 1 porażkę, właśnie z Siódemką i chcą mocnego rewanżu. Trampkarze, lider tabeli musi zwyciężać by liczyć się w walce o zwycięstwo w rozgrywkach.

Młodziki - również samodzielny lider zagrają w Chełmie Śląskim w sobotę o godz. 9,30. Tylko zwycięstwo  przedostatnią drużyną pozwoli na utrzymanie pozycji lidera.

Orliki - zagrają derby z Ogrodnikiem Cielmice w niedzielę o 9,30 na boisku JUWe. Spotkają sie drużyny o podobnym potencjale i boisko zweryfikuje która drużyna zwycięży. Oczywiście liczymy, że to będzie JUWe.

Żaki - organizują turniej w sobotę o godz. 10,00 z udziałem JUWe, Unii Bieruń Stary, Ogrodnika Cielmice i APN GKS IV Tychy. Liczymy na dobrą zabawę i komplet zwycięstw na własnym boisku.

Skrzaty - rozegrają turniej w Orzeszu w sobotę o 13,30 z udziałem Champions Orzesze, JUWe i Znicza Jankowice. Tutaj liczy się tylko dobra zabawa i pierwsze piłkarskie emocje.

Seniorzy zagrają mecz w Bojszowach w sobotę o 17,00.

Zapraszamy na mecze.