Kamil Drabik show czyli wygrana z Iskrą II Pszczyna

OKS JUWe w sobotnie upalne popołudnie rozgromiło rezerwy Iskry Pszczyna wzmocnione kilkoma zawodnikami pierwszej drużyny. Wynik 6-0 świadczy o potencjale drużyny JUWe. Gole strzelali Kamil Drabik 5 oraz Mateusz Banaś z karnego. To był mecz jednego zawodnika, jednak to goście mocno zmotywowani ruszyli do mocnego ataku. Na szczęście obrona JUWe pewnie broniła wraz z bramkarzem Bronkowskim. Po kwadransie gry w 16 minucie po rzucie wolnym, piłka odbija sie od zawodników gości lecz Kamil strzałem z14 metrów strzela pierwszego gola dla JUWe. W 21 minucie prowadzimy już 2-0 i gola strzela ponownie Drabik po rzucie rożnym i celnej główce. W kolejnych akcjach goście chcą szybko strzelić gola kontaktowego a my wyprowadzamy kontry lecz gole nie padają. Do przerwy 2-0. Po przerwie goście zmieniają kilku zawodników z pierwszej drużyny, a my zaczynamy show. W 57 minucie piłka trafia w rękę jednego z zawodników gości w polu karnym i rzut karny pewnie wykorzystuje Banaś. Minutę później hat-trika ustrzela Kamil po precyzyjnym strzale z 20 metrów. Taka sytuacja całkowicie załamuje gości a Kamil Drabik strzel;a kolejne gole w 61 i 67 minucie po czym zostaje zmieniony w 70 minucie. Może i dobrze bo strach pomyśleć co by zrobił przez ostatnie 20 minut. Po wpadce Fortuny z 2 walkowerami jesteśmy na 2 miejscu i w sobotę w meczu z ZET musimy wygrać by zapewnić sobie 2 awans do klasy okręgowej. Zapraszamy na mecz bo będzie co oglądać a zawodnicy zapowiadają walkę na całym boisku i zwyciestwo.