"Do trzech razy sztuka?"

Sobota przyniesie kolejne emocje w rozgrywkach seniorskich. W klasie okręgowej zagramy z KS Międzyrzecze na boisku przy ul. Międzyrzecze Górne 214. Historia spotkań pomiędzy drużynami jest krótka bo liczy tylko 2 spotkania w poprzednim sezonie a w każdym padało aż 9 bramek. Na boisku JUWe padł wynik 4-5 po niezwykle emocjonującym do ostatnich sekund meczu natomiast w Międzyrzeczu bezapelacyjnie lepsi byli gospodarze wygrywając 7-2.

Obecny sezon to już zupełnie inna historia. Po zmianach organizacyjnych drużyna z Międzyrzecza została osłabiona przez odejście kilku zawodników a w JUWe stała kadra plus dwóch nowych zawodników daje super efekty. Przeciwnicy zajmują obecnie 14 miejsce z 5 punktami my natomiast doskonałe 4 miejsce mając na koncie aż 19 punktów.

Wszystko zweryfikuje jak zawsze boisko i liczymy na przełamanie przegranej passy dwóch meczy.