Debiut z Drzewiarzem

W sobotę o godz. 15,00 zagramy pierwszy raz w historii z Drzewiarzem Jasienica spadkowiczem z IV ligi, wiceliderem i jednym z głównych kandydatów do awansu. mecz ten to na pewno szlagier tej kolejki.

Drużyna z Jasienicy po solidnych wzmocnieniach zdominowała jak na razie rozrywki w klasie okręgowej ulegając tylko 1 raz GLKS Wilkowice a odnosząc 9 zwycięstw. do tego fantastyczny bilans bramkowy 32-4 pokazuje, że faworyta tego meczu nie trudno wskazać

JUWe po dobrym rozpoczęciu sezonu ma na koncie 22 punkty i zajmuje 4 pozycję, pokazując momentami bardzo skuteczny i ofensywny futbol. Jedna do meczu przystąpimy brakiem kilku podstawowych zawodników co na pewno będzie widoczne w naszej grze. Nie poddajemy się jednak i jak zawsze pokażemy charakter JUWe w tym meczu.

Zapraszamy na mecz bo będzie co oglądać.