Czekamy na Czarnych Jaworze

W ostatni dzień września o godz. 15,00 czka nas kolejny etap rozgrywek klasy okręgowej, a przeciwnikiem JUWe będzie drużyna Czarnych Jaworze.

Nasz najbliższy przeciwnik w ostatni weekend nie rozgrywał spotkania ligowego ponieważ obchodził jubileusz 20-lecia. W dotychczasowych spotkaniach Czarni zgromadzili 9 punktów pokonując między innymi bardzo silny zespół Stali Bielsko Biała. W poprzednim sezonie dwukrotnie pokonaliśmy tą drużynę na własnym boisku 5-2 i w Jaworzu 2-0. Jednak kolejny sezon to już inna historia i trzeba ponownie wspiąć się na wyżyny umiejętności by zainkasować trzy punkty.

W najbliższym spotkaniu jedno jest pewne - emocji nie zabraknie jak we wszystkich meczach z udziałem naszej drużyny.  Zapraszamy na sportowe emocje. Cena cegiełek wstępu 10 zł.