Wyjazdowy mecz w Studzionce

W Wielki Poniedziałek w dzień świąteczny 2 kwietnia 2018 r. o godz. 17,00 gramy pierwszy wyjazdowy mecz w rundzie wiosennej z LKS Studzionka. Nasz najbliższy przeciwnik to czołowa drużyna klasy A od kilku sezonów. Obecnie na swoim koncie posiada 23 punkty   W poprzedniej rundzie na własnym boisku rozegrała 6 meczów i zdobyła 10 punktów za 3 zwycięstwa, remis i dwie porażki. Boisko w Studzionce to zawsze trudny teren dla przyjeżdżających. Również JUWe o tym wielokrotnie się przekonało. Ostatnio na boisku w Studzionce graliśmy w sezonie 2015/2016 przegrywając 4-1.

W  poprzedniej rundzie wygraliśmy 2-1 przy czym zwycięskiego gola zdobyliśmy w 87 minucie po strzale głową Damiana Nygi. Nasz najbliższy przeciwnik jeszcze nie zagrał meczu ligowego tej wiosny wiec nie wiemy czego się spodziewać.  Sparingi to nie jest wymiernik gry o czym my przekonaliśmy się tydzień temu męcząc się w pierwszej połowie z drużyną z Piasku.

Zbiórka zawodników w klubie 15,20. Wyjazd 15,30.

Zapraszamy kibiców na mecz w ramach odpoczynku od świątecznego stołu.