Wyjazd do Podlesianki Katowice

W najbliższą sobotę gramy kolejny mecz w klasie okręgowej w sobotę 22.10.2016 r. o godz. 15,00.

Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Podlesianką Katowice, która jeszcze 2 sezony temu grała w IV lidze. Przed sezonem drużyna z Katowic deklarowała grę o wysokie pozycje w tabeli jednak sezon rozpoczęła dosyć przeciętnie i zajmuje w tej chwili 13 miejsce z dorobkiem 11 punktów. Jednak jest to drużyna własnego boiska i o punkty będzie bardzo trudno. W drużynie JUWe podbudowanej pierwszym historycznym punktem w klasie okręgowej sytuacja kadrowa nadal jest dramatyczna. Za kartki pauzuje Rafał Kaczmarczyk, brak na meczu Gorkiego i Józefowicza, problemy z młodzieżowcami nie nastrajają optymistycznie. Trzeba jednak walczyć i pokazać że JUWE potrafi grać w piłkę.

Wyjazd spod klubu 13,30. Zbiórka pod klubem obowiązkowa dla wszystkich. Kibiców zapraszamy na mecz.