Wyjazd do Chełmu Śląskiego

W najbliższą sobotę 14.04 o godzinie 17,00 wicelider z JUWe zagra na boisku w Chełmie Ślaskim z drużyną Stali. Stal to czołowa drużyna klasy A w tym sezonie, która pod wodzą trenera Lubańskiego zrobiła duży postęp i zajmuje obecnie 5 miejsce zdobywając 29 punktów w 16 meczach. Tak wiec teoretycznie ma jeszcze szanse na włączenie się do walki o awans do klasy okregowej. Tym bardziej, że zarówno boisko jak i budynki klubowe są tam na jednym z najlepszych w okolicy.

W poprzedniej rundzie na własnym boisku wygraliśmy 3-2 po bramkach Banasia i 2 Musiolika w tym 1 z karnego w 88 minucie. Był to bardzo trudny mecz goście grali bardzo dobrze taktycznie, pewnie w obronie i wyprowadzali skuteczne kontrataki. Takiego meczu również należy się spodziewać w najbliższą sobotę. A kto wygra zweryfikuje boisko, ale remis będzie najmniej prawdopodobnym wynikiem bo JUWe jeszcze w tym sezonie nie remisowało a Stal zanotowała tylko 2 remisy.

Zbiórka zawodników w klubie 15,30. Wyjazd 15,40. Zapraszamy na mecz.